В Ічнянській громаді привітали 100-річну ювілярку
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/247012629_282623363722193_3448062443367534382_n-e1634822957985.jpg)
Сьогодні зі сторічним ювілеєм в Ічнянській громаді вітали жительку Заудайки Марію Івченко. Марія Іванівна пройшла довгий життєвий шлях – працювала в селі вихователькою, дояркою, приймальницею молока, ланковою. Вона виростила трьох дітей, має чотирьох внуків і сімох правнуків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Житель Сновська відзначає солідний ювілей
Із нагоди такого свята Марію Іванівну нагороджено грамотою Ічнянської міської ради за самовіддану та невтомну багаторічну працю, життєву мудрість і стійкість.
«Сторічний ювілей – це подія, яку судилося зустріти не кожному. Настільки поважний вік випадає відзначати одиницям. Нехай рідні та близькі тішать своєю турботою та увагою, здоров’я не підводить, а приємні спогади зігрівають серце теплом та любов’ю», – зазначається в привітанні.
Ічнянська міська рада
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv