В обласному управлінні лісового та мисливського господарства – новий начальник

IMG_9884

У Чернігівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося представлення нового начальника. Ним став Олександр Зінченко, який був переведений на цю посаду з Харківського обласного управління. Відрекомендував його колективу лісівників області заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Призначено нового начальника Городнянського відділення поліції

Перш ніж представити нового начальника, Володимир Бондар подякував попереднику Олександра Зінченка – нинішньому директору Холминського лісового господарства Олександру Демченку.

Новопризначений начальник управління Олександр Зінченко запевнив всіх, що докладе максимум зусиль, аби славетні традиції лісівників Чернігівщини збереглися і примножилися. Управління і підприємства працюватимуть ритмічно та виконуватимуть усі покладені на них завдання.

Виступаючи перед директорами підприємств, заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар окреслив стан і перспективи галузі.

«Деякі популістські незрозумілі заклики завдадуть проблем і лісу, й галузі загалом. Це може стосуватися, зокрема, Карпатського регіону, або навіть України загалом, – прогнозує заступник голови Держлісагентства. – Наприклад, уже готується законопроект про заборону вирубки лісів. Це свідчить тільки про одне: повна координація зусиль і професійний підхід може довести, що наша робота потрібна державі та суспільству. Будь-які подібні рішення не сприятимуть ані добробуту українців, ані лісу та екологічній ситуації загалом. Наша позиція має бути чіткою і принциповою».

Під час зібрання лісівники обговорили також питання щодо концесії лісів, яку вдалося призупинити лише завдяки чіткій і принциповій позиції лісового товариства; складну податкову політику та проблеми в реалізації сировини. Все це впливає на ефективну діяльність лісогосподарських підприємств.

«Попри те, що будуть труднощі, а ми вже їх бачимо, тільки професійний підхід стане запорукою якісної роботи. Попереду на нас чекає складна і серйозна робота», – резюмував заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар.

За інформацією Чернігівського обласного управління

лісового та мисливського господарства

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register