В ОДА обговорили питання організації та відзначення 1030-ї річниці хрещення Київської Русі-України

05750752

У приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації 5 липня відбулось засідання обласної ради Церков та релігійних організацій, присвячене відзначенню 1030-річчя хрещення Київської Русі-України. На засіданні виступила заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Романова, яка підкреслила, що ця подія є особливо важливою в духовному житті області і всієї країни у той час, коли керівництво держави веде велику роботу щодо проголошення в Україні Єдиної Помісної Автокефальної Української Церкви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи буде в Україні помісна церква: позиція Президента і чернігівських священиків

Представники релігійних громад говорили про те, що Чернігівщина може слугувати прикладом того, як на одній території толерантно співіснують різні духовні напрямки, між якими існує діалог, як дотримується свобода віросповідання. Це відбувається завдяки розумінню і підтримці з боку органів державної влади та місцевого самоврядування.

Під час засідання було також акцентовано увагу на відродження позитивного іміджу родини, виховання у громадян сімейних цінностей. Про це говорили практично всі виступаючі.

Наталія Романова звернулась до священнослужителів, аби вони і надалі допомагали органам влади в питаннях попередження дитячого сирітства, розвитку альтернативних форм сімейного виховання, реформуванні інтернатних закладів, вирішенні інших актуальних проблем.

Також присутні висловили деякі конкретні пропозиції до плану відзначення 1030-річчя хрещення, щоб ця подія була відзначена в області на достойному рівні і продемонструвала єдність влади, релігійних організації та громадськості щодо важливості утвердження духовності та моральних принципів.

Джерело: Чернігівська ОДА

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register