В технологічному університеті канікули, бо… забракло грошей

Черниговский_государственный_педагогический_университет_им._Т.Г._Шевченко_

На період з 18 до 29 квітня в Чернігівському Національному технологічному університеті будуть встановлені додаткові «передпасхальні» канікули для здобувачів вищої освіти денної форми навчання.

Це стосується студентів, які навчаються за розкладом другого семестру 2015-2016 навчального року окрім студентів, для яких графіком навчального процесу передбачено заліково-екзаменаційну сесію та (або) переддипломну практику.

З 8 квітня розклад занять на другий семестр 2015-2016 н. р. скориговано для забезпечення повного виконання робочих начальних планів.

Зроблено це начебто з метою економії бюджетних коштів та відповідно до Закону України «Про вищу освіту», «Положення про організацію освітнього процесу в Чернігівському національному технологічному університеті (нова редакція)», затвердженого наказом ректора №142 від 01.09.2015 р.

Як повідомляють деякі користувачі соцмереж, відповідно й персонал університету отримає відпустки. Як кажуть про таке в народі, «добровільно-примусово». І за власний рахунок.

Джерело: SVOBODA.FM

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register