​В Україні планують закрити кожну третю тюрму

bfc5da40bb63ab57[1]

На думку міністра, варто відмовитися від практики, яка передбачає основним методом покарання злочинців позбавлення волі, передає Радіо Свобода.

“Позбавляти волі мають лише невелику кількість осіб, дуже обмежено. Тому що це, по-перше, неефективно, по-друге, дуже дорого. Людина, яка виходить з місць позбавлення волі, а вона не пристосована до життя, і вчиняє злочини знову. Тюремна система не виконує свою функцію”, – вважає Малюська.

Натомість замість ув’язнення міністр пропонує застосовувати до злочинців програми корекції, часткову ізоляцію чи обмеження пересування за допомогою електронного браслета, як це роблять у країнах Європи.

“Ключова реформа, яку ми задумали – ми будемо шукати фінансування, можливо, донорське, для того щоб побудувати кілька тюрем за зразком тієї ж Норвегії, сучасні, зручні, ефективні тюрми, які використовують небагато енергії, енергоефективні, де дійсно можна було би реально працювати з ув’язненими, які потребують ізоляції”, – заявив міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині скоротять чиновників у районних держадміністраціях

За даними міністра, фінансування пенітенціарної системи нині забезпечене на 30%. Точних прогнозів, коли саме почнеться реформування пенітенціарної системи, міністр на дає. Щоб побудувати нові тюрми, Україні в тому числі знадобиться іноземне фінансування.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register