Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня виявлено 24 порушення Правил рибальства

04_24_Resylt 16_2304

За тиждень з 16 по 23 квітня 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 24 порушення Правил рибальства. Так, складено 18 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), п’ять – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нерест 2020: список дозволених місць для любительського рибальства на Чернігівщині

Крім цього, складено один акт виявлення безхазяйного майна, згідно якого з водойми вилучено 6 кг риби та 6 од. сіток.

«Всього у порушників вилучено 40 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 26 од. заборонених знарядь лову. Нараховано штрафів на загальну суму 340 грн. Збитки, завдані рибному господарству, склали 14 892 грн», – зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Для прикладу, 16 квітня в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Козелецького району Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито грубе порушення Правил рибальства.

На р. Десна, поблизу с. Євминка житель м. Київ виловлював рибу за допомогою сітки поріжної. До тенет браконьєра потрапило майже 2 кг риби: плітка – 4 екз. та судак – 1 екз.

Збитки, завдані рибному господарству України, склали 850 грн.

22 квітня на озері поблизу с. Жавинка Чернігівського району рибпатрулем виявлено жителя м. Чернігів, який за допомогою сітки «павук» виловив по 2 екз. плоскирки, плітки, окуня та 1 екз. судака. Завдано збитків у розмірі 782 грн.

На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Рибу і заборонені знаряддя лову вилучено.

Чернігівський рибоохоронний патруль

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register