Вибори в Озерянській ОТГ проходять із порушеннями

e4f069902907ed22054cf8b0d8e0ca1fe52145be

*Актуально

Перші місцеві вибори в Озерянські​й ОТГ (Варвинський район), що проходять сьогодні, мають порушення виборчого законодавства. Про це повідомив голова виконкому Чернігівської обласної організації ПП «Наш край» Юрій Музика.

За його інформацією, прізвища кандидатів від однієї з політичних сил не внесено у виборчі бюлетені. Комісія їх зареєструвала, однак до бюлетенів їх не включили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сьогодні перші та додаткові вибори в ОТГ Чернігівщини

«Вибори відбуваються з порушенням, у бюлетенях немає жодного кандидата від однієї з політичних партій, а це обмежує права виборців на вільне волевиявлення», – сказав він. Юрій Музика додав, що також були спроби не «допустити» на вибори і представників «Нашого краю», але через суд це порушення усунули. Кандидати від «Нашого краю» є у виборчих бюлетенях. Між тим, відсутність представників однієї з партій, на його переконання, не дозволяє назвати голосування вільним і демократичним.

На думку Юрія Музики, фактично у громаді зірвано вибори. «Такі дії не дозволяють встановити волевиявлення громади, тому суд має визначити легітимність результатів, а винні у зриві – мають компенсувати витрати на перевибори», – переконаний він.

Як повідомлялося, у Чернігівській області п’ятьом представникам партії «Наш край» Озерянська сільська виборча комісія безпідставно відмовила у реєстрації кандидатами у депутати сільської ради на місцевих виборах 30 червня. Мотивацією відмови стало те, що нібито відсутня реєстрація районного партійного осередку.

Партія «Наш край» оскаржила дії виборчої комісії у суді. Суд скасував постанови Озерянської сільської виборчої комісії щодо відмови у реєстрації та зобов’язав комісію зареєструвати кандидатами у депутати представників політичної сили. Сільська виборча комісія виконала рішення суду і зареєструвала кандидатами у депутати Озерянської сільради представників «Нашого краю».

Пресслужба обласної організації партії «Наш край»

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register