Від початку року на Чернігівщині за неналежне виконання обов’язків до відповідальності притягнули 709 батьків

21.10.2021 Ditu 5

Співробітники ювенальної превенції поліції області спільно зі Службою у справах дітей провели 1175 профілактичних рейдів до родин, які опинилися у складних життєвих обставинах.

«Нині на Чернігівщині налічується 628 родин, що опинилися у складних життєвих обставинах. Ювенальні поліцейські регулярно проводять профілактичні рейди в сім’ях, що потребують додаткової уваги та контролю з боку поліції. Від початку цього року провели 1175 таких рейдів. Передусім поліція та представники Служби у справах дітей перевіряють умови проживання родин, виконання батьками своїх обов’язків, забезпечення дітей усім необхідним для їхнього життя, навчання та розвитку», – пояснює начальник ювенальної превенції поліції області Оксана Огненко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліцейські Чернігівщини нагадали підприємцям про відповідальність за продаж алкоголю неповнолітнім

У процесі профілактичних рейдів поліцейські виявили 399 дітей без належної опіки та піклування, 76 дітей вилучили з сімей.

Співробітники ювенальної превенції склали на батьків 709 адміністративних протоколів за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

«Поліція й надалі проводитиме профілактичні відпрацювання в усіх куточках Чернігівської області. З членами всіх родин, що опинилися у складних життєвих обставинах, ювенальні поліцейські проводять роз’яснювальні бесіди щодо забезпечення належного виконання батьківських обов’язків та недопущення жорстокого поводження з дітьми», – зазначила Оксана Огненко.

Сектор комунікації

поліції Чернігівської області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register