Відсьогодні змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського у Чернігові

оеноен

Для проведення ремонтних робіт, які будуть здійснюватися з 08.00 год. 14 травня по 20.00 год. 15 червня, змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті вул. Шевченка та вул. Малиновського з перекриттям руху автотранспорту по вул. Малиновського (від вул. Шевченка до вул. Сосницької). Це необхідно для запобігання виникненню аварійних ситуацій та якісного виконання робіт. Відповідне рішення прийняте вчора, 13 травня, на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

– Я в черговий раз хочу подякувати голові Чернігівської обласної державної адміністрації за її принципову позицію і підтримку мене, як міського голови в питанні необхідності організації транзиту вантажного транспорту поза межами міста. З дорожнього фонду, як субвенція областю виділено 100 млн гривень. Але це надзвичайно мало коштів з необхідних, тому що на сьогоднішній день ділянка від проспекту Миру до перехрестя Малиновського – Шевченка буде коштувати під 200 млн гривень. В цю суму також входять всі супутні роботи по організації дорожнього руху (освітлення, пішохідні переходи, світлофорні об’єкти та багато іншого) і також буде організовано два кола для руху, – зазначив міський голова Владислав Атрошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ніжині буде стрітбольний майданчик (Фотофакт)

Як повідомив журналістам начальник управління ЖКГ Чернігівської міської ради Ярослав Куц, розпочинаються роботи з організації кругового руху на ділянці перехрестя вулиць Малиновського та Шевченка і у зв’язку з цим необхідно перекрити частину руху по вулиці Шевченка.

– Там по проєкту місцевий проїзд, ми на нього перенаправляємо рух транспорту, який їде на виїзд з міста, перекриваємо ту смугу, що на в’їзд в місто, яка ближче до вулиці Малиновського і запускаємо транспорт в місто, як по зустрічній смузі. Таким чином, ми не перекриваючи рух по вулиці Шевченка, робимо коло, – доповнив Ярослав Куц.

Іншим рішенням виконавчого комітету, було надано дозвіл на продовження перекриття руху автотранспорту по вул. Князя Чорного (від вул. Хлібопекарської до вул. Толстого) до 20.00 год. 15 червня. Така необхідність виникла у зв’язку з несприятливими погодними умовами для виконання ремонтних робіт.

49bf6e31a0c0d2c3f8d1810a961b615e-big1080

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Прес-служба Чернігівської міської ради

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register