Суспільство

Випускниця Ніжинського вишу прославилась на телеканалі СТБ

Творці українськомовного розважального шоу «Все буде добре», що на телеканалі «СТБ», запросили на кастинг дівчину, яка задіяна в музичній сфері.

Нею виявилася випускниця-магістрантка факультету культури і мистецтв НДУ імені Миколи Гоголя, неодноразова переможниця міжнародних конкурсів та фестивалів Валерія Клапчук.

Про все докладніше розповіла нам особисто учасниця програми:

«Зйомки відбувалися в жовтні 2018 року, а кастинг я проходила ще у вересні. У мене брали інтерв’ю: запитували про навчання в університеті та цікавилися, як мені вдалося чотири роки отримувати найвищу стипендію (Гоголівську), про моє особисте життя, про конкурси та плани на майбутнє у творчій сфері життя.

На загальний кастинг мене запросили редактори телеканалу СТБ, аби поспілкуватися з дівчиною, яка задіяна в музичній сфері та знайома з іменитими діячами культури і мистецтв.

Після цього через деякий час повідомили, що моя кандидатура зацікавила редакторів і режисера, і мене запросили на зйомки програми «Все буде добре» з Надією Матвєєвою, де я була однією з претенденток на руку та серце Антона Панаріна – ведучого, шоумена та музиканта, а також зіграла на бандурі для присутніх у залі та телеглядачів композицію Justin Timberlake «Say something».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліна Малоштан знову стала учасницею ток-шоу

Програма вийшла в ефір 19 грудня 2018 року. На своїй сторінці у ФБ Валерія опублікувала відео телепрограми, яке підписала так: «А от і відео з головного телеканалу країни! Вдячна СТБ за таку прекрасну можливість! Люблю Вас!».

Зараз дівчина займається організацією власних концертів у різних закладах Києва, а також веде викладацьку діяльність і передає діткам принади бандурного мистецтва.

Довідково. Клапчук Валерія, випускниця-магістрантка факультету культури та мистецтв НДУ ім. М. Гоголя, клас народного артиста України, проф. М.О. Шумського, здобула звання: лауреат І премії на Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2017»; лауреат ІІ премії на Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Stancovych-fest»; лауреат І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу «Таланти світу»; лауреат І ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу «Grandmusicfest».

Також дівчина – неодноразова переможниця таких творчих імпрез: Х Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» (Київ, 2014); Міжнародний фестиваль-конкурс «GoldenLion» (Львів), VІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Das-fest» «Чернігівська осінь-2018» (Чернігів) та інших.18012019_klapchuk2

Джерело: ndu.edu.ua

Ще статті по темі

Back to top button