“Вождівський вірус”, злиденна ЦВК та майбутнє Кордівки: інформаційний дайджест Чернігівщини за 2 вересня

57147df6501bc[1]

У міській раді ділять громадський бюджет Чернігова 2017. Цього року до міської ради подали майже 7 десятків проектів, які хочуть втілити в життя. Громадський бюджет дає можливість громадянам вирішити важливі проблеми свого двору, вулиці, мікрорайону чи навіть міста.

Переможець проміжних виборів по 206-му округу Чернігівщини Максим Микитась в ексклюзивному інтерв’ю інтернет-порталу ЧЕline дав оцінку роботі наших журналістів.

Хоч як би парадоксально це звучало, але досі невідома дата виборів голів у Остерській (Козелецький район), Лосинівській (Ніжинський район) і Батуринській (Бахмацький район) громадах. Хоча відповідні документи до ЦВК Чернігівська ОДА все ж передала. З власних джерел ЧЕline стало відомо, що до Центрвиборчкому передали документи з помилками.

Щонайменше три непарламентські політичні сили наздоганяють депутатські партії і мають високі шанси зайняти місця тих, хто втратив довіру виборців. Серед політсил, які вже тривалий час «дихають у потилицю» депутатським партіям, шанси на проходження до парламенту зберігають орієнтована на націоналістичний електорат «Свобода» (5,9 %), «Громадянська позиція» (5,9 %) і партія «Наш Край» (3 %).

«Вождівський вірус»: букварі з чиновниками роздавали не тільки в Чернігові.

Кордівка може стати регіонально-ландшафтним парком. Задля вирішення подальшої долі цієї зони в обласній та міській радах створили робочі групи, які, за словами першого заступника голови облради Валентина Мельничука, мають спільний погляд на її майбутнє.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register