Всеукраїнські учнівські олімпіади закінчилися: Чернігівщина серед лідерів

2018_05_02_olimpiadi

Підведені підсумки проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році.

На IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів Чернігівщину представляла команда із 92 учасників. І більш ніж третина з них стали переможцями. Так, диплом І ступеню отримали 5 учнів, ІІ ступеню – 8 і ІІІ-го — 23.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині порахували кількість учнів

Якщо порівнювати з попередніми двома роками, то загальні результати значно покращилися: у 2015-2016 навчальному році область мала 26 відзнак, у 2016-2017 — 29.

До речі, найкраще проявила себе команда фінального етапу олімпіади з французької мови: всі 6 учасників — переможці. При чому троє учнів отримали диплом І ступеню, двоє — ІІ та один — ІІІ.

Крім того, 44 юні науковці Чернігівської області взяли участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Команда виборола 25 дипломів переможців проти 19 попереднього навчального року.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register