Всеукраїнський табір «Дитячий екологічний парламент» уперше проведено онлайн

Дитячий екопарламент (натуралісти)(1)

Наприкінці липня відбувся Всеукраїнський табір «Дитячий екологічний парламент» (ДЕП), організований Національно-еколого-натуралістичним центром учнівської молоді. Уперше за свою історію  Всеукраїнський табір проведено в онлайн-режимі.

У роботі Дитячого екологічного парламенту взяли участь Анна Кулагіна, Тетяна Піціва і Вікторія Михайленко, вихованки гуртка «Юні зоологи» КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів», здобувачі освіти Менської гімназії Менської міської ради Менського району.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Спартанський» табір: у лісах на Менщині готують майбутніх «зірок» спорту

Під час знайомства на відеоконференцзв’язку було 85 молодих активістів еколого-натуралістичного руху, директори обласних еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів, педагоги-наставники.

У ході роботи Дитячого екологічного парламенту діти уклали екологічну декларацію “Даю слово, що я…”, стали учасниками міні-вікторини “Світ природи”, фотоквесту з улюбленими тваринами, конференції “Розробка загальних рекомендацій щодо розумного споживання та екологічної культури”, екологічного челенджу з прибирання території біля власних осель, також спробували себе у ролі волонтерів, дізналися як здійснюється догляд та піклування про вуличних тварин, переглянули фільми “Для чого потрібна Екологія?”, “Сортування сміття”, “Переробка паперу”, прослухали лекції “Цвітіння” води”, “Вегетативне розмноження плодово-ягідних рослин”, “Глобальні екологічні катастрофи”.

На урочистому закритті, яке транслювалося онлайн, було оголошено найактивніших учасників загону «Еко-блогери», серед яких виявилася і Кулагіна Анна, яка отримає еконабір (зростаючий екоолівець і горщечок для нього) та сертифікат учасника Всеукраїнського табору «Дитячий екологічний парламент».

Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register