Вулицю Олександрівську у Чернігові готують до вкладання асфальтного покриття

4d3200824da06862af53bfe72bd0a53e-big1080

Триває капітальний ремонт дороги по вул. Олександрівській. На сьогоднішній день на ділянці протяжністю 615 метрів та шириною 9 метрів повністю замінили стару основу на нову, а також встановили нові гранітні бордюри.  Наступним етапом ремонту має стати вкладання асфальтобетонного покриття. Задля безпеки пішоходів тротуари від траси тут відокремлять металевою бар’єрною огорожею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корюківська громада оновлює комунальну техніку

Нагадаємо, ремонт по вул. Олександрівській у Чернігові є частиною великого проєкту переобладнання доріг, мета якого – перемістити рух транзитного транспорту, в тому числі великогабаритного, з густозаселених районів у промислові та за межі міста.

Значна частина дорожніх робіт для того, щоб технічно забезпечити таке перенаправлення руху автотранспорту, вже виконана. Зокрема, вже відремонтована ділянка дороги по вул. Шевченка та Малиновського, на перетині яких сформовано коло, по вул. 1-го Травня та Кільцевої, на перетині яких також реалізований рух по колу, а також здійснений ремонт дорожнього покриття по вул. Кільцевій у районі ЗАЗу.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Прес-служба Чернігівської міської ради

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register