Суспільство
Як Атрошенко з Кучмою короїда розглядали
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/76956c5249eb2db3f1164d2cf9eaa9f6_L-e1572348276439.jpg)
Міський голова Чернігова відреагував на проблему, озвучену народним депутатом Украïни: «Коли приїжджав Кучма, я хоч побачив, який на вигляд той шкідник, котрим займався сьогоднішній народний депутат України», — сказав мер.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ландшафтному парку «Ялівщина» розвішують пастки для короїдів
За його словами, треба комплексно підходити до проблеми та вирішувати її. Саме цим має займатися КП «Зеленбуд». Яким чином Кучма посприяв знайомству з короїдом, залишається невідомим.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv