Як змінюється ціна газу для мешканців Чернігівської області у травні та червні

Верховний суд України скасував дію занижених норм споживання газу

Уряд, НКРЕКП та Нафтогаз нарешті врегулювали ціну газу для побутових споживачів з 1 травня 2019 року. Її розмір для Чернігівської області в травні складає 8 309,33 за тис куб. м, а в червні  – 8 689,40 за тис куб. м. Коливання ціни пов’язане виключно із групою Нафтогаз: по-перше, змінилась оптова ціна газу від НАК «Нафтогаз України», по-друге, для «Укртрансгазу» введені нові тарифи на транспортування газу. Саме через зміну цих тарифів з 1 травня кожен регіон отримує свою ціну газу для населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пільгами на газ користуються понад 39 тисяч домогосподарств Чернігівщини

У додаткових угодах, які НАК “Нафтогаз України” надіслав на адресу ТОВ «Чернігівгаз Збут», як постачальника із спеціальними обов’язками, оптова ціна газу, за якою Нафтогаз продає газ для потреб населення, з 1 травня 2019 року становитиме 7 188,00 грн. за тис куб. м, а з 1 червня – по 7 558,80 грн за тис куб. м.

В свою чергу НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг) встановила для АТ “Укртрансгаз” нові тарифи на транспортування газу. У зв’язку із зміною тарифів «Укртрансгазу», кінцева ціна газу для побутових споживачів буде різною на всій території України.

Враховуючи зміну зазначених складових, ціна газу для мешканців Чернігівської області з 1 травня складає 8 309,33 за тис куб. м, а в червні – 8 689,40 за тис куб. м.

До цього нововведення ціна газу була єдина для споживачів у всіх областях, тому що діяв однаковий загальний тариф на доставку газу. Загальний тариф на доставку складався з тарифу на транспортування для «Укртрансгаз» та тарифу на розподіл для операторів ГРМ. Тож із 1 травня для кожного регіону буде діяти свій тариф на доставку газу.

Кожен клієнт «Чернігівгаз Збуту» отримує інформацію про всі складові ціни газу в рахунках за газ.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register