З початку року на Чернігівщині одружилася майже тисяча пар закоханих
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG_20200514_153142_220-e1589655611380.jpg)
Думки про родину кожному зігрівають душу, дарують щиру радість та змушують долати життєві перепони. Бажання мати власне сімейне вогнище притаманне багатьом людям, заради його втілення вони ладні на будь-які звершення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівка хитрістю вирвала перемогу в телешоу «Чотири весілля»
«Українські весілля завжди відрізнялись колоритом, особливою шаною до традицій та надзвичайним родинним затишком. У Міжнародний день сім’ї приємно узагальнити статистику утворених родин з початку 2020 року. Так, на Полтавщині працівники органів державної реєстрації актів цивільного стану засвідчили стосунки 1298 пар, на Сумщині – 899 та Чернігівщині – 923 пар закоханих», –розповіла Ірина Свистун, очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv