За минулий рік 76 дітей-сиріт з Чернігівщини знайшли сім’ю

202003131708381

В Україні продовжується реформування державної системи захисту прав дітей, основними напрямками якої є розвиток сімейних форм виховання дітей, що не мають батьківської опіки. У цьому напрямку працюють усі соціальні служби Чернігівської області. І попри карантин у 2020 році в регіоні створили 11 прийомних сімей, вісім з яких згодом перепрофілювали у  дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ). Туди на виховання потрапили 44 дитини-сироти. Також у минулому році 32 дитини знайшли родинний затишок у прийомній сім’ї. Найбільша кількість дітей влаштованих у ДБСТ у Чернігові, Чернігівському та Ніжинському районах, а до прийомних сімей потрапило більше сиріт з Чернігівського району і Ніжину. Про це повідомили фахівці Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові – сім пунктів безкоштовних тестувань на коронавірус

Загалом, станом на 1 січня 2021 року в області у 176 прийомних сім’ях виховується 300 дітей, 220 сиріт проживають у дитячих будинках сімейного типу.

Якщо ви готові стати родиною для дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, підтримати її, надати сімейне тепло, любов, затишок, підготувати до самостійного життя, звертайтеся до центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг чи фахівців із соціальної роботи територіальних громад за місцем проживання.

Також в Чернігівській області активно розвиваються інші форми виховання та соціалізації дітей-сиріт, такі як наставництво, патронатне виховання та опікунство. Більше інформації можна дізнатися в обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером телефону: 0462-77-89-84 та на сайті 

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register