Суспільство
«За оборону Чернігова»: на сесії планують запровадити нову відзнаку
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/20220402025235-1140-780x470.jpg)
З метою відзначення та вшанування воїнів, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України під час оборони міста Чернігова, а також мешканців міста Чернігова та інших громадян України, громадян інших держав, які провадили активну громадську, благодійну і волонтерську діяльність, відважно виконували свій громадянський обов’язок під час активних бойових дій, евакуаційних заходів і надання гуманітарної допомоги мешканцям міста Чернігова у період з 24 лютого 2022 року по 03 квітня 2022 року, – у Чернігові планують встановити відзнаку – медаль «За оборону Чернігова».
Це питання розглянуть на черговій сесії Чернігівської міської ради.