За тиждень Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито 41 порушення Правил рибальства

2021-07-02_110352

Із 24 червня по 1 липня 2021 року державні інспектори Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксували 41 порушення Правил рибальства. Так, складено 11 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 23 протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та два – за ст. 88 – 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів).

Крім цього, складено п’ять актів виявлення безхазяйного майна, згідно з якими з водойм вилучено 17 кг риби та 33 од. сіток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині рибалки самотужки відремонтували дамбу на ставку (Фото, відео)

Всього у порушників вилучено 57 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 48 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 2 300 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, становила 5 729 грн.

Для прикладу, 25 червня в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Новгород – Сіверського району на р. Десна поблизу с. Бирине викрито місцевого мешканця, який рибалив за допомогою сітки поріжної. В протизаконний спосіб порушник виловив 2 кг риби: карась сріблястий – 9 екз. та лин – 3 екз. Завдано збитків рибному господарству України у розмірі 510 грн.

30 червня на озері поблизу с. Мале Устя Сосницької громади Корюківського району виявлено місцевого жителя з сіткою поріжною та 3 кг незаконно добутої риби: карась золотий (червонокнижний) – 5 екз., карась сріблястий – 4 екз. і по 1 екз. лина та щуки. Збитки становили 2 177 грн.

На порушників Правил рибальства складено протоколи про адміністративні правопорушення, які були направлені до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Заборонені знаряддя лову та незаконно добуту рибу вилучено.

Сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register