«Залізне» алібі Сашка-Халамидника, або штучне запліднення заради суду

2017-05-29_203116

*Імідж

Коли суди та кримінальні провадження притиснули фактами, численні судові позови з мільйонами державних збитків та пограбувань давлять тягарем та світить реальне ув’язнення, – потрібно просто зробити дружині штучне запліднення, народити двох дітей, згадати про двох раніше покинутих дітей та тиснути на суддів тим, що підсудний – хоч і негідник, але є батьком чотирьох дітей!

Мова йде про системного злодюжку-фермера Олександра Войтова.

Наскільки моральним є таке використання дітей? Яке майбутнє у таких дітей?

Чоловік покинув свою дружину, з якою прожив більше 10 років і яка народила двох чудових доньок, покинула обжите місце та поїхала за голим-босим чоловіком до Чернігова. Вона продала будинок своїх батьків, щоб влаштуватися на новому місці, та полегшити життя чоловікові. І от відплата – розлучення зі «старою» та миттєве одруження з молодою дівчинкою…

А як турбувався батько про рідних дітей за п’ять років в розлученні?

Колишня дружина Ольга Войтова розповідає: «Куплена за мої кошти квартира злочинним чином переоформлюється на інших власників, з двома малолітніми дітьми мене викинули на вулицю. Я намагалася добитися справедливості, судилася за украдену належну мені частку квартири (придбаної за мої кошти). Та колишній мені погрожує, залякує, він уже побив мене жорстоко, вибив зуби і намагався переїхати джипом (авт*. – за даним фактом навіть було відкрите кримінальне провадження – № 12014270010003953 від 06.05.14). Жодної копійчини аліментів за 5 років я так і не отримала. Кредит, взятий на купівлю автомобіля «Шкода Октавія» для Сашка (чоловіка, – Авт.), погашено не було, а сам автомобіль зник. Як поручитель, я виплачую заборгованість за кредитом. Те, що я вже п’ять років покинута з дітьми напризволяще і скитаюся з горя в біду, Сашка абсолютно не обходить… То ж яке нестримне бажання мати ще декількох дітей одразу оволоділо Войтовим так різко, що довелося робити штучне запліднення та народжувати відразу двійню? Яке майбутнє чекає цих дітей (незалежно від того, де буде батько – на свободі чи за ґратами)? Відповідь очевидна».

За збігом обставин в лютому 2017 року Чернігівським районним судом було присуджено 8 років ув’язнення Войтову Олександру Петровичу. Якщо додати 9 місяців, то виходить жовтень-листопад 2017р. Двійня народилася в жовтні 2017-го. Перше засідання в Апеляційному суді Чернігівської області було призначено на травень 2017-го, справа відкладалась и призначене чергове засідання на 28.12 2017 року.

Сподіваємося що правосуддя буде справедливим і не стане зважати на різноманітні маніпуляції з боку Войтова. Але справа резонансна, до неї прикута увага фермерів з усієї України! Окрім того, за цією справою спостерігатимуть журналісти та активісти.

Яким буде рішення, відповідь на це питання ми дізнаємося незабаром.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register