Заступник голови Офісу Президента про реставрацію культурних перлин Чернігівщини

11_03_2021_kachanivka

У рамках проєкту «Велика реставрація» планується відбудувати, реставрувати та відремонтувати близько 150 культурних пам’яток за три наступні роки.

Про це під час форуму «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм» повідомив заступник голови Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко.

Він також повідомив, що до переліку об’єктів будуть внесені ті, що перебувають не лише на балансі Міністерства культури та інформаційної політики, а й на балансі інших міністерств, відомств та місцевого самоврядування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Качанівка” тепер з безкоштовним Wi-Fi та терміналом для безготівкових розрахунків

Кирило Тимошенко згадав на форумі і про перлину Чернігівщини – Качанівку.

«У нас дуже багато об’єктів, які руйнуються. Ми це побачили на прикладі замків. Торік ми з президентом були в садибі в Качанівці Чернігівської області. Це унікальний об’єкт, який люди повинні бачити і відвідувати», – сказав Тимошенко.

Зокрема він наголосив, що підхід до відновлення таких значущих для України місць буде комплексним, тобто одночасно з реставрацією до об’єктів культурної спадщини будуть ремонтуватися або прокладатися нові дороги.

«Окрім реставрації, ми будуємо туди дороги, ставимо навігацію для того, щоб люди, навіть коли вони не планують поїхати до якогось об’єкта, бачили вказівник, заїжджали, дивилися, провели там 30-40 хвилин – годину і дізнавалися більше про свою країну», – розповів Тимошенко.

Про розвиток інфраструктури довкола історичних пам’яток неодноразово говорила голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко. Адже розвиток туристичних магнітів входить до пріоритетних напрямків роботи облдержадміністрації.

Очільниця області також акцентувала на необхідності надання додаткових послуг.

«Відвідування парку має бути комфортним, щоб туристи мали де випити кави, перепочити та купити сувеніри», – зазначила Анна Коваленко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register