Збиття літака МАУ: рятувальники показали роботи на місці трагедії (Відео)

967b490-qip-shot---screen-468

На місці катастрофи українського боїнга в Тегерані наші рятувальники провели роботи з дослідження уламків літака, частина з них повертається в Україну.

Про це розказав секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов у  коментарі Радіо Свобода.

Пошуковою групою проводилися роботи по дослідженню уламків літака на відкритому майданчику. Уламки вивільнювалися від бруду та складалися по рядах. Окремо здійснювалося сортування та складування багажу і особистих речей, а також забезпечувалося освітлення місця проведення робіт. Крім того, експертною групою із залученням рятувальників на відкритому майданчику проводилися роботи по відтворенню корпусу літака з його фрагментів“.

Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій у своєму відео показали, що саме робили на місці катастрофи літака.

В свою чергу секретар РНБО повідомив, що частина українських фахівців, які працювали на місці падіння літака Boeing 737-800NG авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” рейсу PS752 повертається в Україну з Ірану.

Частина тих фахівців, які вже там не потрібні, ідеться про наших рятувальників, які закінчили всі свої необхідні роботи, повертається в Україну. Вони перетнули кордон, ми робили все необхідне, щоб повернення було безпечним.

Усі, хто мають залишатися, – хто займається слідством, хто займається питаннями ДНК, хто займається спеціалізованими службами, вони залишилися“,- сказав Данілов.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register