Зеленський побував у Чернігові

Учора, 3 квітня, під час робочої поїздки на Чернігівщину Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із керівниками територіальних громад області.
Відео із заходу глава держави опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зустріч відбувалася в Чернігові в укритті обласного художнього музею імені Г. Ґалаґана. Інформацію про це підтвердив у коментарі «ЧЕЛАЙН» директор музею Юрій Ткач.
«Хто знає наші приміщення, той упізнав на відео, яке виклав Президент, наш зал. Тому дійсно, зустріч відбувалася тут, у нашому укритті. Це все, що я можу сказати, тому що те, про що говорили, це максимум, що й виклав Президент на своїй сторінці. Тобто це була зустріч із керівниками громад. Як минала зустріч, теж не можу сказати, бо я там не був. Там була обмежена кількість людей. Він недовго був у нас. Це була виключно зустріч із представниками громад. Жодних питань музейних, на жаль, зараз є нагальніші питання, не стосувалося. Виключно наша територія, наше укриття, які були використані для цієї зустрічі», – повідомив директор музею.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv