Суспільство
Журман став власником акцій аграрного підприємства
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/gr_21042016_gurman_004-e1587465630425.jpg)
Депутат Чернігівської обласної ради та кандидат на посаду голови Чернігівської райдержадміністрації Сергій Журман обзавівся акціями виробничого кооперативу «Лутава».
За даними аналітичної системи «YouControl», ВК «Лутава» спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур. Підприємство зареєстроване у Бобровицькому районі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журман може отримати керівну посаду на Чернігівщині
Сергій Журман став власником 12,5% акцій ВК «Лутава».