Журналістам Чернігівщини даватимуть гроші
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/92c3523de61d06eebdc515f2babb64b9_L-e1521467837510.jpg)
Чотири, три і два прожиткові мінімуми, відповідно, за першу трійку кращих журналістських робіт. Саме такі грошові винагороди для медійників планує встановити Чернігівська обласна рада з подання департаменту інформаційної діяльності Чернігівської ОДА.
Рішення про встановлення премій за журналістські роботи на тему реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади мають прийняти на березневій сесії облради.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Наїзд» від мера: журналісти Чеline не догодили Атрошенку
Номінацій буде чотири:
онлайн-публікації
публікації в друкованих ЗМІ
радіоматеріал
відеоматеріал
Вибиратиме переможців комісія зі складу представників обласної ради, облдержадміністрації, громадських формувань, ЗМІ, депутатів області та експертів із місцевого самоврядування.