«Злочин» у центрі Ніжина: біля скандального октаедру померла совість (Фото)

07102019_cub21

Сьогодні вранці, 8 жовтня, ніжинці мали змогу спостерігати в центрі міста незвичну картину: нещодавно встановлений октаедр був обтягнутий стрічкою по периметру, біля нього було людяно та метушилася жінка у формі поліцейського. Що вражало найбільше, то це обведений крейдою людський силует на плитці! У центрі силуету написано одне слово – «совість».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Золотий октаедр як об’єкт розбрату: ніжинці обурені використанням державних грошей

У ніжинців  були різні версії з приводу того, що трапилося. Ситуацію сайту mynizhyn.com роз’яснила представник Ніжинської поліції Інна Музиченко.

«Учора до міського голови А. Лінника з листом звернувся Владислав Могильний, учасник творчого об’єднання, який повідомив про проведення в центрі Ніжина масового заходу. Міська влада сповістила поліцію. Те, що зараз відбувається на площі, і є цей масовий захід. 

Жінка, яка там «працює» – не з поліції, вона просто одягла поліцейську форму. Учасники заходу щось інспектують біля октаедра, роблять його заміри рулеткою, а перехожі спостерігають за цією «виставою». Так само спостерігає і поліція. Порушень наразі немає. Захід триватиме сьогодні з 8.00 до 17.00». 

07102019_cub41

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register