ЗНО-2019: особливості тестування цього року

585[1]

Із 5 лютого і до 18 березня 2019 року триватиме реєстрація на основну сесію ЗНО. До 25 березня учасники тестування можуть перереєструватись у випадку, якщо при реєстрації було допущено помилку або учасник ЗНО хоче змінити предмет.

Про це під час брифінгу сьогодні, 28 січня, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

За її словами, учні шкіл, студенти коледжів та училищ реєструються через заклад освіти, випускники минулих років – самостійно через сайт ЛРЦОЯО.

Кожен учень школи та студент коледжу, незалежно від того чи вступає він далі у ВНЗ чи ні, має обов’язково скласти ДПА – це оцінка за вивчений курс у школі. Частина завдань в ЗНО відповідатиме оцінці ДПА, а бали за роботу загалом – оцінці ЗНО.

Учні мають обов’язково здати 3 предмети: українську мову та літературу, історію України або математику, третій предмет – на вибір з 11 предметів, які пропонуються.
Кожен учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Випускникам минулих років не обов’язково вибирати українську мову та літературу, якщо їх влаштовує їхній результат за 2017 чи 2018 роки. Ці учасники можуть обирати лише той предмет, який їм потрібен.

Учасники мають можливість замовити переклад тестового зошита на одну з 6 мов: кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською.(крім предметів “Українська мова і література” та “Іноземна мова”). Проте, лише у випадку, якщо у вашому закладі освіти навчання велося цією мовою.

Для учасників, які потребують особливих умов проведення можуть бути надані особливі умови при підтвердженні стану оригіналом медичної довідки. Підставами для такого є проблеми з опорно – руховим апаратом: перша парта, розміщення пункту проходження на першому поверсі; вади слуху: перша парта; сурдопереклад; вади зору: додаткове освітлення; лупа; (16 шрифт; текст шрифтом Брайля – лише на додатковій сесії); загальні захворювання (наприклад, проблеми з серцем, епілепсія): наявність в пункті кваліфікованого лікаря.

На додаткову сесію можуть іти учасники міжнародних, всеукраїнських змагань, конкурсів, олімпіад від Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України; які хворіли в день ЗНО з певного навчального предмета під час основної сесії; які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО через причини, що не залежали від їх дій та волі, та на які вони не можуть вплинути та ін.

Джерело: Кулемет

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register