Беззуба гра «Педуніверситету»

У Луцьку, на майданчику спорткомплексу ОДЮСШ , чернігівський жіночий волейбольний клуб «Педуніверситет – ШВСМ» провів свої матчі чергового дев’ятого туру національної жіночої Суперліги, де зустрічався з місцевою командою «Волинь – Університет – ОДЮСШ».

Турнірне становище показувало, що саме господарі будуть перебувати у статусі фаворита, адже «Волинь» наразі входить до трійки найкращих команд. Перший матч став яскравим тому підтвердженням.

Нав’язати боротьбу своїм суперницям чернігівським дівчатам так і не вдалося, а тому і рахунок у матчі виявився переможно «сухим» саме для господарів, які менш ніж за годину змогли без проблем святкувати перемогу у кожній з трьох зіграних партіях. Всі партії були виграні луцькими волейболістками з великою перевагою – 25:16, 25:13 та 25:12.

Сподіватися на зміну малюнку гри у наступний ігровий день також не доводилося. Як і в попередній зустрічі наші дівчата не змогли знайти контргри проти своїх досвідчених суперниць, а тому і кінцевий рахунок у матчі виявився майже ідентичним тому, який був зафіксований за день до цього.

Знову ж таки всі три партії були програні волейболістками чернігівського «Педуніверситету» з достатньо великою різницею. І якщо у першому сеті чернігівки проявили бодай якесь бажання до боротьби, поступившись 25:21, то у наступних двох сил на цю боротьбу вже не вистачило – 25:18 та 25:13.

Отже із Луцьку наші волейболістки повернулися ні з чим і наразі зберігають за собою шосту сходинку у турнірній таблиці жіночої Суперліги, маючи 16 очок у своїй скарбничці.

«Волинь – Університет – ОДЮСШ» (Луцьк) – «Педуніверситет – ШВСМ» (Чернігів) – 3:0 ( 25:16, 25:13, 25:12 )

«Волинь – Університет – ОДЮСШ» (Луцьк) – «Педуніверситет – ШВСМ» (Чернігів) – 3:0 ( 25:21, 25:18, 25:13 )

У наступному турі чернігівські волейболістки матимуть шанс покращити своє турнірне становище, адже в Чернігів на матчі чергового туру завітає «Орбіта – ЗТМК – ЗНУ» з міста Запоріжжя, яка наразі випереджає нашу команду на чотири очки та знаходиться на одну сходинку вище у турнірній таблиці. Матчі пройдуть 17 та 18 лютого на майданчику ЧНПУ.

16491295_679838658855671_1188193788_o

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register