Чернігівка виборола бронзу зі стрільби з пневматичної зброї на міжнародних змаганнях «Гран Прі Белграда»

Понад 270 учасників з 11 країн світу взяли участь у традиційній міжнародній першості Белграда зі стрільби з пневматичної зброї, яка 11-12 грудня відбулася у столиці Сербії.

Під час міжнародних змагань «Гран Прі Белграда» збірна України брала участь у етапі відбору до чемпіонату Європи.

Представниця Чернігівщини, Ганна Левковська, вихованка Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності, виборола бронзову нагороду, поступивщись спортсменкам Греції та Сербії.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv