Спорт

Команда Чернігівщини посіла третє місце Кубку України з тенісу настільного

З 10 по 12 грудня відбувся Кубкок України 2021 з тенісу настільного у місті Чернігів.

В особистих змаганнях серед чоловіків Андрій Гребенюк став срібним призером. На шляху до своєї нагороди отримав 4 перемоги і у фіналі поступився Віталію Левшину.

У командних змаганнях серед чоловіків, команда Чернігівської області в складі: Андрій Гребенюк, Іван Май, Богдан Савченко посіли третє місце.

На шляху до бронзи здолали команду Черкаської області з рахунком 3:1, Полтавської області — 3:1, в півфіналі поступилися команді міста Суми — 0:3, і в грі за третє місце здолали команду Сумської області 3:2.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv