Менський спортсмен Костянтин Савицький – чемпіон України з легкої атлетики
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/2024-02-13_081843-e1707805312113-780x470.jpg)
9-11 лютого у Львові відбувся Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні. Змагалися 599 юнаків та дівчат 2009-2010 років народження із 23 областей.
Про це повідомляє Менська міська рада.
Відмінно виступив менський спортсмен Костянтин Савицький у штовханні ядра. Обійшовши свого суперника на 1,5 м, Костя посів 1 місце і завоював золоту медаль на чемпіонаті України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У громаді на Чернігівщині влаштовують дозвілля для пенсіонерів
У дуже складному виді п’ятиборства серед дівчат Аліна Лавська завоювала бронзову медаль чемпіонату.
За трійку призерів Чемпіонату України серед дуже сильних спортсменок у стрибках в висоту Настя Москаленко увійшла в 10 найсильніших стрибчинь України і посіла 4 місце.
Готували спортсменів заслужений тренер України, тренер Чернігівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Надія Таратухіна та тренер-викладач Менської дитячо-юнацької спортивної школи Ірина Терпицька.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv