Спорт
На Чернігівщині стартував міжрайонний турнір
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/futzal-Ukr-1-956x629-e1485358733268.jpg)
Уже традиційно після зимових канікул у Менському районі розпочався відкритий міжрайонний турнір із міні-футболу «Вулична ліга», в якому взяли участь 34 команди з 12 населених пунктів Менського району та смт Сосниця.
Зважаючи на результати перших турів, серед 5-8 класів найкраще себе проявили команди: вул. Крилова (м. Мена), смт Макошине – 1, смт Березне – 1, а серед 9-11 класів – команди: Сосниця – 1, вул. Гімназійна (м.Мена) та вул. 1-го Травня.
Наступний етап змагань відбудеться 29 січня.