Наші футболістки перемогли «Пантер» з Умані

27 квітня на центральному стадіоні «СК Єдність» у с. Плиски відбувся матч 15-го туру чемпіонату у Вищій лізі, в якому «Єдність-ШВСМ» приймала уманських «Пантер».

Капітан господарів поля розпочала гольову феєрію ще в першому таймі, відкривши рахунок на 20 хвилині матчу. Вже в таймі другому, реалізувавши ще три гольові моменти, Аліна Скидан оформила підсумковий рахунок у матчі – 4:0.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 – 15 тур

27.04.2019 – с.Плиски – стадіон «СК Єдність» – 100 глядачів

ЄДНІСТЬ-ШВСМ (Плиски) – ПАНТЕРИ (Умань) – 4:0 (1:0)

ГОЛИ: Скидан 20,55,77,86 пен

ЄДНІСТЬ-ШВСМ: Говорунова – Кравченко, Горбач (Орлова 46), Вороніна, Козуб Кр, Семенюк (Маліновська 46), Лашко, Бочковська, Чічінадзе (Мазурова 68), Скидан, Вегерич

Запасні: Герасимчук – Ковб, Мажара, Полухіна

Тренер: Володимир КУЛИК

ПАНТЕРИ: Маліборська – Білокур, Ткачук, Гирська, Синько (Крупніцька 62), Рибалкіна, Бєлякова, Тян, Коробкіна, Кривицька (Шопіна 70), Серемчук (Дядюшкіна 65)

Запасні: Герасименко

Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

Арбітри: Горбенко Є. (Київська обл.) – Піценко І. (Олександрія), Настусенко Є. (Олександрія) – Щербатенко Я. (Чернігівська обл.).

Спостерігач арбітражу: Сидорук І. (Сумьска обл.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає