Олена Костевич здобула три нагороди на чемпіонаті Європи з кульової стрільби

В угорському Дьєрі завершився чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї. В останній день змагань, 2 березня, чернігівська стрільчиня Олена Костевич у складі жіночої команди з Віленою Бевз та Юлією Ісаченко здобула срібну нагороду (вправа ПП-тріо). У боротьбі за «золото» українки поступилися команді Угорщини з рахунком 15:17.

Про це повідомляють у департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної військової адміністрації.

За підсумками змагань вихованка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олена Костевич має у своєму медальному заліку ще дві нагороди – «золото» (у командному міксті з Олегом Омельчуком, відстань 10 м, олімпійська вправа) та «срібло» (пневматичний пістолет, жіночі команди).

Загалом збірна України завоювала сім нагород: два «золота», чотири «срібла» й одну «бронзу».

До речі, обласну школу вищої спортивної майстерності серед юніорів на чемпіонаті Європи представляла Анастасія Марченко. Вона двічі посіла четверте місце: в командному заліку на 10 м і вправі ПП-тріо.