Представники Чернігівщини — призери чемпіонату України з панкратіону серед юніорів

Минулого тижня в м. Житомир відбувся чемпіонат України з панкратіону і грепплінгу серед юніорів 2002-2003 рр.н. У змаганнях з панкратіону взяли участь понад 200 учасників з 14 областей України.

Представники Чернігівщини вибороли три нагороди. Лисенко Юліанна (вагова категорія до 64 кг) посіла ІІ місце у розділі «фул» та ІІІ місце у розділі «традішн». Капшук Максим (вагова категорія до 71 кг) посів ІІІ місце у розділі «фул».

Призери — представники Чернігівського обласного осередку Федерації панкратіону України та позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» ЧМР. Тренери — Пищенко Олег та Лисенко Микита.