У Чернігові дзюдоїсти виборювали першість на чемпіонаті та Кубку області

У Чернігові 15 та 16 травня відбувся чемпіонат Чернігівської області з дзюдо серед юнаків і дівчат до 16 років та одночасно Кубок Чернігівської області з дзюдо серед чоловіків і жінок. Вісім команд (93 учасники) з міст Чернігів і Ніжин, Ріпкинського та Бобровицького районів змагались за звання чемпіона області.

Про це ЧЕline повідомили в департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

За результатами змагань переможцями чемпіонату області стала команда ДЮСШ «Фортуна», ІІ місце посіла команда Ніжинської ДЮСШ, ІІІ місце виборола команда КДЮСШ-1.

За результатами змагань переможцями Кубка області стала команда ШВСМ Чернігів, ІІ місце посіла команда Бобровицької ДЮСШ, ІІІ місце – команда Ніжинської ДЮСШ.