Спорт
У Чернігові шахісти в командному чемпіонаті боролися за грошовий приз (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/48266248_2021299474628931_6094594344331771904_n-e1544514179910.jpg)
У приміщенні КДЮСШ№1 пройшов четвертий командний чемпіонат Федерації шахів Чернігівської області. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє Юрій Куценко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасники бойових дій змагалися у шашки та шахи
У чемпіонаті взяли участь 19 команд Чернігівщини (склад команди – 3 особи незалежно від статі). Швейцарська система – на 7 турів, контроль – 10 хв. + 5 сек.
Інтрига зберігалася до кінця останнього туру. Перемогла молодіжна команда м.Чернігова – 220V (склад команди – Валентин Гречко, Ігор Малецький та Дмитро Залеський). На другому місці «господарі поля» – КДЮСШ№1, а замкнули трійку призерів шахісти м. Носівка. Володарів п’яти перших місць нагороджено грошовими призами.