Спорт

У Ніжині відбувся перший етап щорічної міської Спартакіади (Фото)

9 жовтня на міському стадіоні «Спартак» відбувся перший етап міської Спартакіади серед організацій, силових структур, державних службовців та підприємств міста. Змагання проводилися з легкої атлетики (стрибки в довжину, віджимання, підтягування, прес, забіг на дистанції 100 м, гнучкість), а також зі спортивної естафети, що проходила на новому спеціальному батуті «Смуга перешкод».

Між собою змагалися збірні команди Ніжинської міської ради, відділу поліції, команда РЕМу, збірна команда заводу «Прогрес», збірна освітян, а також команди викладачів агротехнічного інституту та ліцею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Прилуках пройшов вуличний квест по меморіальних дошках

Дівчата з команди виконавчого комітету Ніжинської міської ради Оксана Поливко та Тетяна Костюченко здобули нагороди на дистанції 100 м. Також команда дівчат виконавчого комітету Ніжинської міської ради перемогла в спортивній естафеті на батуті «Смуга перешкод».

Наступний етап Спартакіади відбудеться в кінці місяця (змагання з міні-футболу). До змагань будуть долучені також команди САЗ, військомату, НДУ та міськлікарні.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, Катерина Симоненко  

Ще статті по темі

Back to top button