Спорт
У Носівці пройшли триборства з легкої атлетики (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/48277453_391953531550912_7637346704429154304_n-e1544946177625.jpg)
Учора, 15 грудня, у Носівці відбулися триборства з легкої атлетики серед учнів дитячо-юнацької спортивної школи Носівської міської ради, присвячені Дню Святого Миколая. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє голова Носівської ОТГ Володимир Ігнатченко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гончарівську пройшли спортивні змагання приурочені до дня Захисника України
Юні спортсмени пройшли змагання з бігу на дистанції 25 м, по колу та стрибка з місця.
«Щира вдячність всім учасникам за спортивну вправність, переможцям — вітання. Бажаю всім юним легкоатлетам і їхнім тренерам нових перемог», — написав Володимир Ігнатченко.