Учасники клубу скандинавської ходьби віком 50+ «запалювали» на змаганнях під Києвом (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/02/145685477_238456587863262_225680457354126527_n-e1612262305534.jpg)
Наприкінці 2020 року першу річницю створення відзначив батуринський клуб скандинавської ходьби. ЧЕline вже інформував, що клуб утворився та існує завдяки Сергію Пулінцю, який дуже хотів зробити хоча б щось, аби люди зацікавилися своїм здоров’ям.
Займатися до клубу приходять переважно люди віком 50+. Є й молодші, до 40 років. Онучата з дідусями та бабусями. Головне, щоб у людей була любов до природи, мандрівок, свіжого повітря та здорового способу життя.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині відроджують і зарибнюють ставок
До речі, заняття скандинавською ходьбою у клубі поєднують із вивченням історії Батурина, околиць і природних цікавинок.
А ще учасники клубу беруть участь у різних змаганнях. Найсвіжіший приклад – цьогорічний і недавній. Через Facebook Сергій Пулінець повідомив про участь у змаганнях на автодромі «Чайка» на околиці Києва.
«На ваш смак: 13.5 км, 4.5 км – бігові відстані та 4.5 км скандинавська ходьба, дитячий забіг. Святковий настрій, призи, подарунки, медалі, грамоти, чай із печивом… А основне – спілкування з друзями, чудовий настрій, заряд бадьорості. Велика подяка організаторам за турботу, теплоту прийому, за пошуки можливостей проведення заходів у наші важкі дні!», – написав він.
Раніше пан Сергій розповідав журналісту ЧЕline, що найголовніше під час таких змагань – не перемога, а спілкування з однодумцями та духовне збагачення.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv