Спорт
В Чернігові відбулась першість області із шашок серед осіб із порушеннями слуху
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG-90d7971632c1158c314f719497a7b667-V-e1581243834852.jpg)
2 лютого в Чернігові відбулась першість області із шашок серед осіб із порушеннями слуху. Організаторами змагань були Чернігівське учбово-виробниче підприємство українського товариства глухих та Чернігівський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».
Про це повідомляє Управління освіти і науки.
Переможцями змагань, виборовши I-ші місця, стали здобувачі освіти Сосницького навчально-реабілітаційного центру Чернігівської обласної ради. У чоловічій групі, віком до 23 років, здобув перемогу учень 11 класу Денис Джима, у жіночій групі, віком до 23 років – учениця 8 класу Юлія Джима. З 02 березня до 11 березня 2020 року переможці представлятимуть нашу область на Всеукраїнських змаганнях у місті Житомирі.