Велоспортсмени Чернігівщини поповнили медальну скарбничку

У м.Чернівці у період з 6 по 9 серпня відбувся чемпіонат України з велоспорту маунтенбайку серед юнаків та дівчат до 15 років.

За результатами змагань представники Чернігівщини посіли наступні місця.

• В індивідуальній гонці на час: І сходинку посіли Светюха Ольга, Лавренко Міхаіл та Полуян Настя;  ІІІ сходинку — Сус Іван та Рубаненко Настя.
  • В естафетній командній гонці: І місце посіли: Лавренко Міхаіл, Кучма Нікіта, Полуян Настя, Сус Іван; ІІІ місце — Рубаненко Настя.
  • В крос -кантрі з точки в точку: І місце посіли Лавренко Міхаіл  та Полуян Настя.

Тренери переможців та призерів змагань: Аксюта М.Д, Орлов О.В, Кирієнко М.П, Ковтун М.В., Жабинський Р.В., Науменко О.В.

Також змагання чемпіонату України з велоспорту (шосе) в олімпійських видах програм в м. Богуслав Денис Хотульов завершив ще з однією, переможною, медаллю в груповій гонці 130 км. Отже, він братиме участь в чемпіонаті Європи 24-28.08 у Франції.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv