«Єдність» виходить на третє місце

12 квітня 2019 року стартувала весняна частина Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги. В рамках 12-го туру «Злагода-Дніпро-1» на своєму полі приймала «Єдність-ШВСМ» з Плисок.

Оновлений, омолоджений склад дніпрянок не зумів протидіяти більш досвідченим гостям і зазнав розгромної поразки. Вже у першому таймі «Єдність-ШВСМ» забезпечила собі комфортну перевагу у три м’ячі: результативні атаки завершили Надя Вегерич, Юлія Семенюк та Анна Давиденко.

У другому таймі ініціатива в матчі повністю була на стороні підопічних Володимира Кулика, які не збиралися зупинятися на досягнутому. В підсумку, активні дії гостей призвели до ще п’яти гольових атак. Найактивнішою була капітан команди Аліна Скидан, яка записала на свій рахунок хет-трик. Дубль у матчі оформила Вегерич, а ще один м’яч влетів після точного удари Ліани Бочковської. 8:0 — переконлива перемога «Єдність-ШВСМ», яка виводить команду на третю сходинку в турнірній таблиці.