Новини
Студентку з Ніжина визнали кращою на Чернігівщині
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/11/28112016_stuent3-1-1200x886-e1480421102769.jpg)
У Чернігові відбувся обласний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України-2016».
За почесне звання змагалися чимало представників із вишів області, а конкурсна програма складалася з 4-х частин: відеопрезентація учасника у своєму ВНЗ, конкурс талантів, «Мій feed back – кращий!» (запитання учасникам від журі) та конкурс групи підтримки.
Переможцем у головній номінації «Кращий студент» стала студентка 2-го курсу Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя – Аліна Лещенко, яка вразила журі харизмою, впевненістю та танцями. Вона й представлятиме Чернігівську область на Всеукраїнському етапі конкурсу.