Чернігівщина в жалобі: на сході загинув воїн
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/im-traur_svichka.jpg)
Під час виконання бойового завдання, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України, в Запорізькій області загинув житель Носівської громади Максим Вікторович Воробйов.
Солдат Максим Воробйов (2.06.1985-30.12.2022), народився на Сновщині, де закінчив навчання у школі.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/323550044_898121354878264_6207536672159590056_n.jpg)
Далі у мирному житті певний період проживав у столиці, працював старшим продавцем в «Епіцентрі». Разом з дружиною Надією Василівною виховували двоє донечок, Сніжану і Мирославу.
Кілька років тому, родина Воробйових оселилася у с. Лукашівка, придбали обійстя, облаштовували своє життя, мали багато планів і мрій. Вони б неодмінно збулися, якби не війна і не російські нелюди, що віроломно увірвалися в Україну і мали свої плани. Та їм ніколи не збутися, бо наші захисники мужньо стали на захист, даючи відсіч ворогу.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/323860733_1420483981818046_6235790126515292276_n.jpg)
15 березня 2022 року Максим Вікторович був мобілізований та став стрільцем-снайпером. А в передостанній день грудня, якраз у день народження меншої донечки, він не вийшов на зв’язок…
Загиблого героя буде поховано в Києві.
Пресслужба Носівської міської ради