На війні загинув воїн із Чернігівщини Василь Коршок
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/ijabvd-7nth2bbetzxcdwqkcxzucj3d7wtykblo-e1713868100657-738x470.jpg)
Сумна звістка знову прийшла на Чернігівщину. На Донецькому напрямку в бою за Україну пав воїн із Мринської громади – солдат Василь Коршок, 1983 року народження.
Про це повідомляє голова села Мрин Людмила Борисова на своїй Фейсбук-сторінці.
Василь Коршок був солдатом 2-го відділення кулеметного взводу 4-го механізованого батальйону.
Народився Василь і постійно проживав у селі Роздольне. Працював, будував плани на майбутнє. Влітку 2023 року був мобілізований до лав ЗСУ та став захищати нашу землю. Але безжальна війна жорстоко розпорядилася.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438917770_1136610440823035_8530818237141327084_n-289x642.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трактор згорів, водій дивом вижив: неймовірна історія порятунку під час ракетного удару по Чернігову
19 квітня 2024 року в районі населеного пункту Роздолівка Донецької області під час виконання бойового завдання потравив під мінометно-артилерійський обстріл, унаслідок якого отримав тяжке поранення та загинув.
Тіло загиблого було доставлено з окупованої території за обміном тілами. Вдома на нього чекали батьки.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv