Війна
Окупанти били по 7 населених пунктах на Чернігівщині

Упродовж 1-ї доби червня, у 1559-й день повномасштабної війни, російські війська вкотре обстрілювали прикордонні громади Чернігівщини.
Про це повідомляє Північний кордон. Держприкордонслужба.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Удари по цивільних на Чернігівщині: госпіталізовано студентку, під атакою опинився будинок для людей похилого віку
Упродовж доби зафіксовано 18 вибухів на околицях 7 населених пунктів: Новгород-Сіверський, Грем’яч, Красний Хутір, Ясна Поляна, Карповичі, Хрінівка, Берилівка.
Окупанти застосували:
*FPV-дрони – 8 вибухів;
*Ствольна артилерія – 9 вибухів;
*Скид вибухового пристрою з БпЛА – 1 вибух.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





