Війна

Окупанти били по 7 населених пунктах на Чернігівщині

Упродовж 1-ї доби червня, у 1559-й день повномасштабної війни, російські війська вкотре обстрілювали прикордонні громади Чернігівщини.

Про це повідомляє Північний кордон. Держприкордонслужба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Удари по цивільних на Чернігівщині: госпіталізовано студентку, під атакою опинився будинок для людей похилого віку

Упродовж доби зафіксовано 18 вибухів на околицях 7 населених пунктів: Новгород-Сіверський, Грем’яч, Красний Хутір, Ясна Поляна, Карповичі, Хрінівка, Берилівка.

Окупанти застосували:

*FPV-дрони – 8 вибухів;

*Ствольна артилерія – 9 вибухів;

*Скид вибухового пристрою з БпЛА – 1 вибух.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button