Прилуцькі школярі також навчатимуться дистанційно 23 і 24 лютого
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/02014jgy-087b-779x446-1-e1677055461837.jpg)
23 та 24 лютого освітні заклади Прилук перейдуть на дистанційне навчання.
Відповідне рішення було ухвалене під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школярі Менської громади також переходять на дистанційну форму навчання
«Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України та Прилуцької військової адміністрації, як превентивний захід перед річницею початку війни росії проти України, члени комісії ухвалили рішення для убезпечення життя і здоров’я дітей: закладам освіти міста 23 та 24 лютого 2023 року організувати освітній процес у дистанційному форматі. Рекомендувати управлінню освіти міста 23-24 лютого забезпечити роботу чергових груп у дитячих садках міста», – йдеться в повідомленні міськради.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv