Війна

Росіяни знищили будівлю школи у селі на Чернігівщині

Російські окупанти продовжують тероризувати Чернігівщину. Ворог здійснив 20 обстрілів у 10 населених пунктах. Травмовано 3 осіб, з них одна дитина.

Про це повідомляє керівник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Тимошко.

У селі Нові Боровичі близько 13:40 росіяни вдарили двома безпілотниками типу «Герань-2» по будівлі ліцею.

На щастя, постраждалих немає. Зруйновано частину будівлі.

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button